Blog

Hakkımızda

Bu site bir raketin açıklamasına "eğer oyun seviyeniz bu rakete uygun değilse başka bir raket tercih edin" diyecek kadar da açık sözlü....

Hikayemiz...

Raketci.com, 2007 yılında raket sporu severlere malzemelerini özgürce seçmelerine olanak tanımak, malzemeler hakkında mümkün olan en detaylı bilgiyi özetle vermek amacıyla fikir olarak başlayan ve detaylı çalışmalar sonucunda 2012 Aralık ayında faaliyete geçen projedir.

2014 Yılından itibaren oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapan firmamız önce Avrupada çok iyi bilinen Almanyada üretilen Signum Pro kordajlarının distribütörlüğünü almış; ardından top atma makinaları, kordaj çekme makinaları ve kort ekipmanları üzerine Court-Mate markasını ülkemize kazandırmıştır.


2019’dan günümüze ülkemizde düzenlenen WTA, ATP ve Billie Jean King Cup gibi üst düzey turnuvalarda Raket Teknisyenliği hizmetini TTF özel davetiyle gerçekleştirmekteyiz.

2020 Yılından itibaren; renkli ve özel tasarım kıyafetleri ile kortlarda adından bahsettiren Bidi Badu markasının Türkiye Distribitörlüğünü de yapan firmamız, sektöre farklı bakış açısı getiren markalarla çalışma fikrini geliştirmek üzere faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Wilson, Nike, Asics ürünlerini mağazalarımızda satışa sunuyoruz.

 
Hedefimiz oyuncuların spor malzemelerini, özellikle raketlerini kimseden etkilenmeden, kendini zorunlu hissetmeden rahatça satınalabilecekleri bir platform yaratmak. Bunu yaparken sporcuyu yalnız bırakmamak, her türlü bilgi desteğini sağlamaktır.
 
Amaçlarımızdan birisi de oyunculara malzeme desteği sağlamaktır, bu kapsamda birçok oyuncuya Signum Pro kordaj ve gripleri ile Bidi Badu Kıyafetlerde malzeme desteği de sağlamaktayız…
 
Peki neden bu işe giriştik?
 
Oyunculara Ülkemizde raket sporlarının malzemelerini satan diğer sitelerden farklı bir tecrübe sunmak, malzeme seçiminde geniş seçenekler sunarak her oyuncuya hitap ederek oyunculara dopru malzeme seçmelerine imkan tanımak suretiyle oyundan zevk almalarını sağlamak temel amacımızdır.
 
Neden raketciyi tercih edelim?
 
Biz yalnızca bir mağaza olarak anılmak istemiyoruz. Sitemizde hemen her ürün için fazlasıyla bilgi, görsel, teknik konu, eğitici bilgiler ve videolar var. Amacımız raket sporları üzerine referans bir site olmak. Sporcular gelsin incelesin araştırsın özgürce ve doğru bilgilerle. 
 
Raket sporları için İyi bir şeyler yapmak amacıyla çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz.
 
 
 

Neden Raketci.com

Detaycı

Satışa sunduğu ürünlerle ilgili mümkün olan en detaylı bilgiyi paylaşan, müşterilerine en doğru malzeme tercihini sunmak için çabalayan bir anlayışla hizmet verir…

Güvenilir

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla her zaman sorunsuz alışveriş deneyimi sunar. 

Her Zaman Sporcunun Yanında

Türkiye’de raket sporları tutkunlarına kaliteli ürünleri uygun fiyat ve kaliteli hizmet motosuyla sunan raketci.com sporcu destek paketleriyle genç sporculara destek olmak için çalışmalar yapar.

Ekibimiz

Oğuzhan Avanoğlu
Kurucu
  AYDIN HAKSEVER
  Adana Mağaza Sorumlusu
   MEHMET TAYLAN
   KOZYATAĞI MAĞAZA SORUMLUSU
    samet tuncer
    istinye MAĞAZA SORUMLUSU
     Fiyat Bilgisi İçin Bize Ulaşın
     []
     Sepet Kapat