Sepetim

0

Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.

Toplam

Hakkımızda

Tenis raketleri-masa tenisi raketleri
Hakkımızda...

 
 İRKA TURİZM SEY. YAT. SPOR MALZ. A.Ş. markası olan  Raketci.com, 2007 yılında raket sporu severlere malzemelerini özgürce seçmelerine olanak tanımak, malzemeler hakkında mümkün olan en detaylı bilgiyi özetle vermek amacıyla fikir olarak başlayan ve detaylı çalışmalar sonucunda 2012 Aralık ayında faaliyete geçen projedir.

2014 Yılından itibaren oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapan firmamız önce Avrupada çok iyi bilinen Almanyada üretilen Signum Pro kordajlarının distribütörlüğünü almışi ardından top atma makinaları, kordaj çekme makinaları ve kort ekipmanları üzerine Court-Mate markasını ülkemize kazandırmıştır.

2016 yılında Dünyanın önde gelen Badminton markalarından olan Victor ile Ashaway kordajlarının da distirbütörlüğünü alan firmamız sektöre en iyi hizmet vermek konusundaki iddiasını devam ettirmektedir.
 
Hedefimiz oyuncuların spor malzemelerini, özellikle raketlerini kimseden etkilenmeden, kendini zorunlu hissetmeden rahatça satınalabilecekleri bir platform yaratmak. Bunu yaparken sporcuyu yalnız bırakmamak, her türlü bilgi desteğini sağlamak.
 
Peki neden bu işe giriştik?
 
Oyunculara Ülkemizde raket sporlarının malzemelerini satan diğer sitelerden farklı bir tecrübe sunmak, malzeme seçiminde geniş seçenekler sunarak her oyuncuya hitap ederek oyunculara dopru malzeme seçmelerine imkan tanımak suretiyle oyundan zevk almalarını sağlamak temel amacımızdır.
 
Neden raketciyi tercih edelim?
 
Biz yalnızca bir mağaza olarak anılmak istemiyoruz. Sitemizde hemen her ürün için fazlasıyla bilgi, görsel, teknik konu, eğitici bilgiler ve videolar var. Amacımız raket sporları üzerine referans bir site olmak. Sporcular gelsin incelesin araştırsın özgürce ve doğru bilgilerle. Bunu yaparken raket sporları sektöründe kendini kanıtlamış olan HOBİSPOR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ (SPORTY'S) ile birlikte çalışmaktayız.

Bu site bir raketin açıklamasına "eğer oyun seviyeniz bu rakete uygun değilse başka bir raket tercih edin" diyecek kadar da açık sözlü....
 
Raket sporları için İyi bir şeyler yapmak amacıyla çıktığımız bu yolda bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür ederiz.
 
 
 
Raketci.com

Basında raketci.com hakkında çıkan haberleri incelemek için tıklayınız.