Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Tenis Raketi Takas-İkinci El Tenis Raketi Alıyoruz

RAKET TAKAS PROGRAMI-ESKİ RAKETİNİZİ GETİRİN YENİSİNİ ALIN

    

Raketci.com hizmet ve kampanyalarına devam ediyor.
Kullanmadığınız raketlerinizi kısa bir süre için %50 daha yüksek fiyatla alıyoruz.
Artık eski raketimi ne yapacağım diye düşünmeyeceksiniz.
Eski raketinizi aşağıda belirtilen derecelendirme sistemine göre değerlendiriyor ve alıyoruz.
Raket takası kapsamında raketinize biçilen değer karşılığında hediye çeki alacak ve bu hediye çeki ile sitemizden istediğiniz ürünü indirimli olarak alabileceksiniz.
 

KOŞULLAR

1. Takas yapmak istediğiniz raketinizin marka model bilgilerini ve mümkünse fotoğrafını info@raketci.com adresine gönderin. Size mail ile aşağıdaki derecelendirmelere istinaden fiyat bilgisi gönderilecektir.
2. Raketinizi kargo ile kargo bedeli size ait olmak üzere şirket adresimize TAKAS SÖZLEŞMESİ ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.Takas sözleşmesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
3. Raketiniz tarafımıza ulaştıktan sonra uzmanlarımız tarafından derecesi belirlenecek ve mail adresinize bilgi mesajı gönderilecektir.
4. Raket takas listesinde raketinizi bulamıyorsanız info@raketci.com adresine mail ile raketinizin marka model bilgisini göndermeniz halinde derecelere göre fiyatlar tarafınıza gönderilecektir.
5. 5 yıl ve daha önceki sezonlara ait raketler ancak A+ durumunda iseler değerlendirmeye alınır.
6. Raket takas için kargoya verilmeden önce info@raketci.com adresinden veya iletişim formuyla gönderilecek raketin marka ve modeli ile birlikte bildirimde bulunulmalıdır.
7. Kargo bedeli ödenmeden gönderilen raketler teslim alınmadan iade edilir.
8. Takas raketin her türlü kargo masrafı raket sahibine aittir.
9.Birden fazla raket gönderilmesi halinde herbir raket için ayrı hediye çeki tanımlanacaktır.
10. Şu anda Tenis raketi dışında raket takas için ALINMAMAKTADIR.
Sözleşmeyi incelemek için tıklayın.
 

RAKET DEĞERLENDİRME CETVELİ

DERECE AÇIKLAMA
A+ Bu raketleri yeni raketlerden ayırt etmek imkansızdır. Ya hiç oynanmamıştır ya da birkaç kez topla buluşmuştur.Üzerinde hiçbir çizik, darbe vb bozulma yoktur.
A Bu raketler çok dikkatli ve çok az kullanılmıştır. Raketler çok temiz ve çok iyi durumdadır. Üzerlerinde bir iki ve hafif çizik vardır. Raketin boyası orjinalinde olduğu gibidir, herhangi bir bozulma yoktur. Ana grip yeni gibidir, bozulma yoktur. Kafa koruyucusunda çizik yoktur.
B+ Bu raketler dikkatli ve az kullanılmıştır. Raketler temiz ve iyi durumdadır. Üzerlerinde 3-5 ve hafif çizik vardır. Raketin boyası orjinaline yakındır, herhangi bir bozulma yoktur. Kafa koruyucusu sağlam ve çok az yüzeysel çiziğe sahiptir. Ana grip yeni gibidir, bozulma yoktur.
B Bu raketlerle orta seviyede oynandığı görsel olarak anlaşılmaktadır, Raketler temiz durumdadır ve orta seviyede kullanım gösterir. Kullanım ile tutarlı 5-6 tane ve yüzeysel çizikler olabilir. Çerçeve boyası iyi durumda ve ancak kullanımdan kaynaklı minör ve kabul edilebilir kayba sahiptir. Raket üzerinde vuruk, ezik, delik, bükülme, çatlak, yoktur.Gromet yapısı tam ve sağlamdır. Bozulma göstermez. Kafa koruyucusu sağlam ve çok az yüzeysel çiziğe sahiptir. Ana grip halen oynanabilir durumdadır, tutuculuğu devam etmektedir. Yırtılma ve bozulma yoktur.
C Bu raketlerle oynandığı görsel olarak anlaşılmaktadır, Raketler temiz durumdadır. Kullanım ile tutarlı 7-8 tane ve yüzeysel çizikler olabilir. Çerçeve boyası iyi durumda ve ancak kullanımdan kaynaklı minör ve kabul edilebilir kayba sahiptir. Raket üzerinde vuruk, ezik, delik, bükülme, çatlak, yoktur. Gromet yapısı tam ve sağlamdır. Bozulma göstermez. Kafa koruyucusu sağlam ve az çiziğe sahiptir. Ana grip halen oynanabilir durumdadır, tutuculuğu devam etmektedir. Yırtılma ve bozulma yoktur.
D Bu raketlerle oynanmıştır ve buna rağmen temiz durumda ve dikkatli kullanım göstermektedir. Kullanımla tutarlı derin olmayan çizikler ve kabul edilebilir boya kaybı gösterir. Raket üzerinde vuruk, ezik, delik, bükülme, çatlak, yoktur. Gromet yapısı tam ve sağlamdır. Kafa koruyucusu sağlam ve az çiziğe sahiptir. Grip iyi durumdadır, üzerinde yırtık ve bozulma yoktur.
Bazı raketler yeni gibi gözükebilir ancak 5 yıl ve daha eski ise bu derecede değerlendirilecektir.
F İleri seviyede oynanmış raketler, çok kullanımdan kaynaklı izler, çizikler vuruklar çatlaklar vardır. Grommet ve kafa koruyucusu hasarlıdır. Girpler özelliğini kaybetmiştir. BU RAKETLER KABUL EDİLMEZ.